Kaip paskelbti konkursą?

1

Svetainėje https://manokonkursas.lt paspauskite nuorodą „Į platformą“ arba „Prisijungti“.

1

Svetainėje https://manokonkursas.lt paspauskite nuorodą „Į platformą“ arba „Prisijungti“.

2

Prisijungimo skiltyje įrašykite Jūsų elektroninį paštą ir suveskite slaptažodį. Paspauskite nuorodą „Prisijungti“. Jeigu pamiršote slaptažodį, spauskite „Pamiršau slaptažodį“ ir vykdykite tolimesnius nurodymus.

3

Tinklapio viršutinėje dalyje paspauskite nuorodą „Kurti konkursą“.

4

Konkurso skelbimo pirmajame žingsnyje suveskite Jūsų konkurso pavadinimą, pasirinkite kur bus konkursas skelbiamas (viešai ar Jūsų turimose uždarose grupėse) ir priskirkite konkursui BVPŽ kodą, kuris atitiktų Jūsų konkurso veiklos kryptį. Paspauskite nuorodą "Toliau“.

5

Konkurso skelbimo antrajame žingsnyje užpildykite pirminę informaciją apie šiam konkursui skiriamą biudžetą be PVM bei nurodykite pasiūlymo pateikimo terminą ir sutarties įvykdymo datą. Paspauskite nuorodą "Toliau“.

6

Konkurso skelbimo trečiajame žingsnyje pateikite trumpą aprašymą apie konkursą ir jo apimtis. Taip pat įkelkite visus konkurso dokumentus. Paspauskite nuorodą "Toliau“.

7

Konkurso skelbimo ketvirtajame žingsnyje suveskite atsakingo asmens, kuris bus atsakingas už konkurso administravimą, duomenis. Pabaigus pildyti informaciją apie konkursą, spauskite nuorodą „Paskelbti“. Jeigu konkurso organizatorius yra naujas asmuo, spauskite nuorodą „Mano profilis“ ir skiltyje „Vartotojai“ užregistruokite jį.

8

Paskelbus konkursą, konkurso administratorius gaus pranešimą į savo el. pašto dėžutę, kad konkursas yra sukurtas ir paskelbtas.

9

Konkurso administratorius visada gaus pranešimus į savo el. pašto dėžutę, kai: pateikiamas pasiūlymas; buvo paredaguotos konkurso sąlygos; baigėsi pasiūlymo pateikimo terminas ir tampa prieinama visa informacija apie pasiūlymą.