Kaip pateikti pasiūlymą?

1

Svetainėje https://manokonkursas.lt paspauskite nuorodą „Į platformą“ arba „Prisijungti“.

1

Svetainėje https://manokonkursas.lt paspauskite nuorodą „Į platformą“ arba „Prisijungti“.

2

Prisijungus prie tinklapio, viršutinėje jo dalyje paspauskite nuorodą „Ieškoti konkursų“.

3

Atsidariusioje skiltyje Jūs matysite visus konkursus, kurie yra Jums atrinkti pagal Jūsų Profilio dalyje pasirinktas veiklos sritis. Jeigu nerandate Jus dominančio konkurso, susipažinkite su aprašymu „Kaip platformoje manokonkursas.lt surasti konkursą“.

4

Suradus Jus dominantį konkursą, atidarykite jį, paspaudus ant jo žymos.

5

Atsidariusioje konkurso skiltyje Jūs matysite konkurso biudžetą, susipažinsite su konkurso aprašymu. Priėmus sprendimą dėl dalyvavimo, paspauskite „Aplikuoti“ ir jūs gausite prieigą prie visų konkurso dokumentų.

6

Paspaudus „Aplikuoti“ nuo Jūsų bus nuskaičiuotas Jūsų kredito taškas arba, jeigu Jūs neturėsite įsigiję abonento, Jūsų bus paprašyta jį įsigyti. Konkurso organizatoriui nutraukus konkursą, kredito taškas bus jums grąžintas.

7

Susipažinę su visais konkurso dokumentais ir priėmę sprendimą dėl pasiūlymo pateikimo, spauskite nuorodą „Pasiūlymo pateikimo forma“.

8

Pasiūlymo pateikimo skiltyje užpildykite aprašomąją dalį ir įkelkite visus su Jūsų pasiūlymu susijusius dokumentus. Nurodykite Jūsų pasiūlymo biudžetą bei pateikite informaciją apie asmenį, atsakingą už šio pasiūlymo pateikimą.

9

Pasiūlymo pateikimui spauskite nuorodą „Pateikti pasiūlymą“. Taip pat pasiūlymą galima parengti ir išsaugoti juodraštyje paspaudus nuorodą „Išsaugoti juodraštį“. Tokiu būdu pasiūlymą galima pateikti vėliau jį papildžius.

10

Pateiktą pasiūlymą iki konkurso pabaigos galima papildyti arba atšaukti

11

Pasibaigus konkurso skelbimo laikui, Jūs gausite pranešimą el. paštu apie konkurso pabaigą ir informaciją, kad nugalėtojas bus atrinktas per artimiausias 20 d.

12

Per artimiausias 20 dienų el. paštu Jūs gausite pranešimą apie patvirtintą nugalėtoją ir galimybę atsisiųsti ataskaitą apie šio konkurso rezultatus.