Apie mus

Esame viešųjų pirkimų praktikų komanda. Dalijamės žiniomis ir kompetencijomis su viešojo sektoriaus ir verslo atstovais, kuriame gerąją praktiką. Diegiame skaitmeninius įrankius pirkimams valdyti, parengiame ar sutvarkome teisinę bazę, konsultuojame pirkimų organizavimo ir vykdymo klausimais, rengiame mokymus.

Vizija

Skaidri verslo ir valstybinių institucijų partnerystė vykdant pirkimus

Misija

Kurti sprendimus, leidžiančius didinti viešųjų pirkimų efektyvumą ir skaidrumą

Kuriame inovatyvius sprendimus

2021 m. laimėjome „GovTech laboratorijos“ projektą ir Kauno rajono savivaldybėje įdiegėme viešųjų pirkimų optimizavimo ir centralizavimo sprendimus. 2022 m. buvome nominuoti tarp geriausių „govtech“ srities startuolių.

Dalijamės ir giliname profesines žinias

Turime savo atstovus Nacionalinėje viešųjų pirkimų praktikų asociacijoje ir Vidaus auditorių asociacijoje.

Prisidedame prie darnios verslo bendruomenės

Esame pasaulinės verslo ryšių organizacijos BNI ir šalies regionuose veikiančių verslo asociacijų nariai.

Esame patikimi

Turime aukštą kredito reitingą, laiku vykdome įsipareigojimus. Įmonės gerus finansinius rezultatus ir stabilumą patvirtina gauti sertifikatai.

Esame sociaIiai atsakingi

Prisidedame prie pilietiško ir iniciatyvaus jaunimo ugdymo – esame programos „Jaunimas gali“ partneriai ir rėmėjai. Taip pat palaikome ir teikiame paramą už laisvę kovojančiai Ukrainai.

Mokymai

Visos mūsų mokymų programos yra įregistruotos, dalyviams suteikiame mokymų baigimo pažymėjimus. Šiuo metu viešajame sektoriuje dirbantiems viešųjų pirkimų specialistams ir verslo atstovams rengiame šiuos seminarus ar jų ciklus:

Viešųjų pirkimų centralizavimas – kaip pasiruošti

Seminaras skirtas savivaldybėms, ministerijoms ir kitoms Vyriausybės institucijoms. Jų daugiausiai laukia su centralizavimu susijusių iššūkių ir pokyčių.

Viešieji pirkimai organizacijoje – kaip valdyti procesus

Seminarų ciklas skirtas įstaigoms, savivaldybės ir valstybės įmonėms, siekiančioms susitvarkyti viešųjų pirkimų procesus. Kaip užtikrinti sklandų organizavimą ir vidaus kontrolę?

Viešųjų pirkimų ABC tiekėjams

Verslas turi galimybę gauti pajamų iš viešųjų pirkimų, tačiau kodėl ja nesinaudoja? Griauname turimas išankstines nuostatas ir padedame atrasti viešuosius pirkimus.

Komanda

Gintautas Moška

Vadovas, įkūrėjas

Nacionalinės viešųjų pirkimų praktikų asociacijos direktorius, atestuotas vidaus auditorius, lektorius. Didelė patirtis vadovaujant Lietuvos banko Viešųjų pirkimų skyriui ir teikiant konsultacijas pirkimų klausimais viešajam ir privačiam sektoriams.

Alvyda Abariūnienė

Kompetencijų centro vadovė

15 metų patirties organizuojant ir vykdant viešuosius pirkimus didelėse valstybės institucijose.

Živilė Klevėnė

IT produkto vadovė

12 metų patirties kuriant ir plėtojant programinę įrangą privačiame sektoriuje, 6 metai patirties įgyvendinant viešojo sektoriaus projektus.

Toma Lipskytė

Komunikacijos vadovė

10 metų patirties dirbant komunikacijos pozicijose ir konsultuojant viešojo sektoriaus ir verslo organizacijas. Ryšių su visuomene terminų žodyno bendraautorė ir redaktorė.

Mindaugas Sadūnas

Produkto dizaineris

Ilgametė patirtis dirbant su IT produktų dizainu ir vizualiniais sprendimais.

Marius Krisiulevičius

Projektų vadovas

Patirtis dirbant su klientais, teikiant konsultacijas ir sprendžiant technines problemas.