Apie mus

Esame viešųjų pirkimų praktikų komanda. Dalijamės viešųjų pirkimų žiniomis ir kompetencijomis su viešojo sektoriaus ir verslo atstovais, kuriame gerąją viešųjų pirkimų praktiką. Diegiame inovatyvius el. pirkimų įrankius, parengiame ar sutvarkome viešųjų pirkimų teisinę bazę, konsultuojame viešųjų pirkimų organizavimo ir procedūrų vykdymo klausimais, rengiame mokymus.

Vizija

Skaidri verslo ir valstybinių institucijų partnerystė vykdant pirkimus

Misija

Kurti sprendimus, leidžiančius didinti viešųjų pirkimų efektyvumą ir skaidrumą

Dalijamės ir giliname profesines žinias

Turime savo atstovus Nacionalinėje viešųjų pirkimų praktikų asociacijoje ir Vidaus auditorių asociacijoje.

Prisidedame prie darnios verslo bendruomenės

Esame Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir pasaulinės verslo ryšių organizacijos  BNI nariai.

Esame patikimi

Turime aukštą kredito reitingą, laiku vykdome įsipareigojimus. Įmonės gerus finansinius rezultatus ir stabilumą patvirtina gauti sertifikatai.

Esame sociaIiai atsakingi

Prisidedame prie pilietiško ir iniciatyvaus jaunimo ugdymo – esame programos „Jaunimas gali“ partneriai ir rėmėjai. Taip pat palaikome ir teikiame paramą Ukrainai, kovojančiai už laisvę.

Mokymai

Visos mūsų mokymų programos yra įregistruotos, dalyviams suteikiame mokymų baigimo pažymėjimus. Šiuo metu viešajame sektoriuje dirbantiems viešųjų pirkimų specialistams ir verslo atstovams rengiame šiuos seminarus ar jų ciklus:

Viešieji pirkimai organizacijoje – kaip valdyti procesus

Seminarų ciklas skirtas viešosioms įstaigoms, kurios 2023 metais didesnius pirkimus turės perduoti centrinėms perkančiosioms organizacijoms. Kaip užtikrinti sklandų pirkimų organizavimą bei vidaus kontrolę?

Viešųjų pirkimų centralizavimas – kaip pasiruošti

Seminaras skirtas šalies savivaldybėms. 2023 metais jų laukia daugiausiai su Viešųjų pirkimų įstatymo nuostatų įgyvendinimu ir centralizavimu susijusių iššūkių.

Viešųjų pirkimų ABC tiekėjams

Smulkusis verslas turi galimybę įdarbinti viešųjų pirkimų įrankį savo veikloje. Tačiau kodėl tuo nesinaudoja? Sugriausime turimas išankstines nuostatas ir padėsime atrasti viešuosius pirkimus.

Komanda

Gintautas Moška

Vadovas, įkūrėjas

Nacionalinės viešųjų pirkimų praktikų asociacijos direktorius, atestuotas vidaus auditorius, lektorius. Didelė patirtis vadovaujant Lietuvos banko Viešųjų pirkimų skyriui ir teikiant konsultacijas pirkimų klausimais viešajam ir privačiam sektoriams.

Alvyda Abariūnienė

Kompetencijų centro vadovė

15 metų patirties organizuojant ir vykdant viešuosius pirkimus didelėse valstybės institucijose.

Živilė Klevėnė

Projektų vadovė

11 metų patirties kuriant ir plėtojant programinę įrangą privačiame sektoriuje, 6 metai patirties įgyvendinant viešojo sektoriaus projektus.

Toma Lipskytė

Komunikacijos vadovė

10 metai patirties dirbant komunikacijos pozicijose ir konsultuojant viešojo sektoriaus ir verslo organizacijas. Ryšių su visuomene terminų žodyno bendraautorė ir redaktorė.

Kristina Bieliakova

Tarptautinės plėtros konsultantė

Ukrainos žurnalo „Patarėjas viešųjų pirkimų srityje“ ir portalo radnuk.com.ua vyriausioji redaktorė, mokymų programų ir praktinių užsiėmimų autorė. 17 metų patirties viešųjų pirkimų srityje.

Paulius Preikšaitis

Produkto vystymo vadovas

6 metai kuriant skirtingus IT produktus ir koordinuojant komandų darbą Lietuvoje ir tarptautiniu lygiu.

Mindaugas Sadūnas

Produkto dizaineris

Ilgametė patirtis dirbant su IT produktų dizainu ir vizualiniais sprendimais.

Omer Xhaferi

Programuotojas

Ilgametė tarptautinė patirtis kuriant IT sistemas ir programinę įrangą.