Mokymai

Kaip parduoti dalyvaujant viešuosiuose pirkimuose

Gaukite finansavimą!

Kasmet viešųjų pirkimų skaičius ir jų sudaromų sutarčių vertė didėja. 2022 m. įvyko daugiau nei 900 tūkst. pirkimų, bendra visų sutarčių vertė siekė 8,229 mlrd. Eur. Didžiausią dalį sudaro mažos vertės pirkimai, kurių procedūros ir jiems taikomi reikalavimai yra paprastesni.

Mokymų metu susipažinsite su pagrindiniais viešųjų pirkimų aspektais ir pirmaisiais žingsniais norint dalyvauti šiuose pirkimuose: išmoksite, kaip ieškoti viešųjų pirkimų konkursų, rengti pasiūlymus, savo veikloje pritaikyti žaliuosius kriterijus ir kt. Taip pat sužinosite, kaip savo prekes, paslaugas ir darbus iki 15 000 Eur galite greitai ir lengvai siūlyti viešojo sektoriaus organizacijoms elektroniniu būdu.

Mokymų temos:

Viešųjų pirkimų sistema Lietuvoje

Pasiruošimas dalyvauti viešajame pirkime

Viešojo sektoriaus poreikiai

Skelbiami viešieji pirkimai (I): viešojo pirkimo skelbimas ir jį lydintys dokumentai

Skelbiami viešieji pirkimai (II): pasiūlymo ir susijusių dokumentų rengimas, pasiūlymo pateikimas

Skelbiami viešieji pirkimai (III): nugalėtojo nustatymas, sutarties pasirašymas ir įgyvendinimas, sąskaitų teikimas per „E. sąskaita“

Neskelbiami viešieji pirkimai: viešojo pirkimo inicijavimas, organizavimo priemonės, pirkimą lydintys dokumentai, nugalėtojo nustatymas, sąskaitų teikimas per „E. sąskaita“

Elektroninė prekyba, sprendimai ir galimybės. Viešieji pirkimai per CPO LT ir elektroninę prekybos platformą „Mano konkursas“

Kaip siūlyti ir parduoti savo prekes, paslaugas ir darbus elektroninėje platformoje

Kam skirti mokymai?

Mokymai skirti smulkaus ir labai smulkaus verslo atstovams, siekiantiems gauti daugiau užsakymų iš viešojo sektoriaus ir efektyviau dalyvauti viešuosiuose pirkimuose.

Apie mokymus

Mokymai vyksta nuotoliniu būdu per platformą „Zoom“. Mokymų programą sudaro 8 susitikimai.

54 ak. val.
Trukmė
500 €
Kaina asmeniui

Gaukite finansavimą!

Jei atitinkate keliamus reikalavimus, galite gauti 500 Eur valstybės finansavimą šiems mokymams*. Daugiau informacijos: KURSUOK finansavimo kriterijai. Mokymuose taip pat galite dalyvauti savo lėšomis.

KURSUOK registracija

* Jei neatitinkate KURSUOK reikalavimų ir mokymuose dalyvausite savo lėšomis, registraciją į mokymus vis tiek atlikite KURSUOK platformoje (nurodydami, kad 500 Eur sumą dengsite savo lėšomis).