Kaip įgyvendinant pokyčius sutvarkyti procesus organizacijoje ir parengti pirkimų organizavimo ir vidaus kontrolės tvarkos aprašą? Geroji patirtis.
Seminarų ciklas skirtas viešosioms įstaigoms, kurios nuo 2023 m. sausio 1 d. pirkimus, kurių sutarties vertė viršija 15 000 eurų be PVM, turės perduoti vykdyti centrinėms perkančiosioms organizacijoms. Be to, Vyriausybė yra pateikusi Seimui naujus įstatymo pakeitimus dėl didesnės perkančiųjų organizacijų atsakomybės ir pirkimų vidaus kontrolės, kurie planuojama taip pat įsigalios nuo kitų metų pradžios.
Tad ką privalo žinoti ir atlikti kiekviena perkančioji organizacija, kad centralizuoti pirkimų procesai toliau vyktų sklandžiai? Kaip tinkamai pasirengti pirkimų organizavimo ir vidaus kontrolės tvarkos aprašą?
Viešųjų pirkimų centralizavimo tikslai ir kryptys
Viešųjų pirkimų įstatymo pakeitimai, susiję supirkimų proceso valdymu
Vidaus kontrolės ir vidaus audito įstatymo taikymas pirkimuose
Pirkimų organizavimo ir vidaus kontrolės tvarkos aprašas: kodėl jis svarbus
Pirkimų proceso organizavimo etapai
Vidaus kontrolės sistema organizacijos pirkimų procese
Dalyviai, jų funkcijos ir atsakomybės
Gerosios praktikos pavyzdžiai
Praktinės rekomendacijos, kaip parengti ir administruoti pirkimų organizavimo ir vidaus kontrolės tvarkos aprašą: metodika ir priemonės
Viešųjų įstaigų direktoriams
Viešųjų įstaigų darbuotojams, kurie pagal jiems priskirtas funkcijas organizuoja ir administruoja pirkimų procesą
Gintautas Moška
UAB „Mano konkursas“ vadovas
Ilgametė patirtis viešųjų pirkimų srityje.
Dirbo Lietuvos banko Viešųjų pirkimų skyriaus vadovu, pagrindinės sritys – viešųjų pirkimų proceso sukūrimas ir viešųjų pirkimų proceso organizavimas, Viešųjų pirkimų komisijos pirmininkas. Lietuvos banko Organizacijos tarnybos Paslaugų administravimo departamento direktorius – Viešųjų pirkimų skyrius veiklos planavimas.
Nuo 2017 m. teikia konsultacijas.
Nuo 2013 m. Nacionalinės viešųjų pirkimų praktikų asociacijos valdybos narys, nuo 2020 m. vidaus auditorių asociacijos narys.
Nuo 2005 m. atestuotas vidaus auditorius.
Mokymus sudaro 3 seminarų ciklas. Pirmasis susitikimas organizuojamas gyvai ir vyksta didžiuosiuose miestuose, antrasis ir trečiasis – nuotoliniu būdu per „Zoom“ platformą.
Seminarus rengiame nedidelėse grupėse, tad jų metu turime galimybę diskutuoti apie įstaigose vykdomus procesus ir kylančius iššūkius.
Mokymų dalyviams suteikiami viešųjų pirkimų proceso administratorių pažymėjimai.